Objednávka tovaru

Objednávať tovar je možné len v internetovom obchode www.prazenakava.sk. Cenu tovaru si môže kupujúci overiť u jednotlivých položiek tovaru. Uvedené ceny sú konečné a sú uvedené vrátane DPH. Podmienkou platnosti objednávky je vyplnenie objednávkového formulára kupujúcim a odoslanie elektronickej objednávky. Odoslaním objednávky vyjadruje kupujúci súhlas s obchodnými podmienkami tohto internetového obchodu a uvedenými cenami tovaru. Odoslaním objednávky dochádza k uzatvoreniu kúpnej zmluvy a obe strany majú práva a povinnosti vyplývajúce z platných predpisov.

Kupujúci bude o odoslaní objednávky informovaný e-mailom. Predávajúci (Ing. Radovan Rogožník, CAFFÉ TOSTATO * PRAŽENÁ KÁVA) záväzne potvrdí objednávku telefonicky alebo e-mailom. Zmenu a storno objednávky je možné uskutočniť na tel.č. +421948514848 pred odoslaním tovaru.

Ak si kupujúci objedná tovar, ktorý nie je možne dodať, tovar sa dodatočne neposiela a je potrebné objednať ho znovu. Kupujúci bude upozornený predávajúcim, keď bude tovar dostupný.