Spôsob dopravy, spôsob platby, dodanie tovaru

Zákazník si vyberie spôsob dopravy a formu úhrady pri objednávaní tovaru. Dopravu na určenú adresu zabezpečuje dopravca. Cena za dopravu a za spôsob platby je fakturovaná spolu s tovarom. Pri objednávkach nad 35,00€ neúčtujeme cenu dopravy. Tovar je expedovaný do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Osobný odber objednávok v prevádzke Hlbiny 5 Zvolen je v pracovné dni od 10:00 do 16:00

Pri spôsobe platby dobierka platíte za tovar v hotovosti pri dodaní tovaru dopravcom. Pri spôsobe platby bankový prevod, platíte za tovar prevodom na účet VÚB SK0202000000001684607253, variabilný symbol je číslo objednávky. Tovar zasielame po pripísaní príslušnej čiastky na náš účet. Každá zásielka obsahuje daňový doklad.

Tovar sa považuje za dodaný prevzatím tovaru od dopravcu. Kupujúci je povinný vizuálne skontrolovať zásielku pri jej prevzatí od dopravcu. Vzhľadom k tomu, že za škody pri preprave zodpovedá dopravca, kupujúci poškodenú zásielku nesmie prevziať a reklamuje zásielku priamo u dopravcu. Neprevzatie poškodenej zásielky kupujúci neodkladne oznámi predávajúcemu. Prevzatím tovaru kupujúci potvrdzuje, že tovar bol dodaný nepoškodený. Na neskoršiu reklamáciu z titulu poškodenej zásielky nie je možno brať ohľad.